ייעוץ משכנתאות

תהליך נטילת משכנתא

תהליך נטילת משכנתא הוא צעד חשוב ומשמעותי שיכול להשפיע באופן ישיר על חייכם הכלכליים העתידיים. ברוב המקרים הוא תהליך מורכב מבחינה בירוקרטית, משפטית וכלכלית.

על כן, בהעדר הידע המתאים אתם חשופים לקבלת משכנתא בתנאים יקרים ושאינם מתאימים עבורכם.

התייעצות עם אנשי מקצוע היא דבר בסיסי בדרך לנטילת המשכנתא ובמיוחד במציאות כלכלית סבוכה ומורכבת שבה כולנו נמצאים היום. ליווי בעל ידע מקצועי הוא היתרון היחסי שלכם מול הבנק.

מרכז משכנתאות שורשים מזמין אתכם לעבור יחד אתנו את תהליך נטילת המשכנתא בצורה מקצועית ויצירתית שתגרום לכם לחיסכון ניכר, אנחנו נוביל אתכם יד ביד עד להשגת המטרה.

איך התהליך עובד? ראשית, נקיים פגישה במטרה להבין את תמונת המצב הכללית שלכם. נבחן את גובה ההון האישי והמימון הדרוש, נבחן מגוון מקורות מימון ופתרונות אפשריים, בהתאם לכך נקבל החלטה משותפת לקביעת גובה החזר חודשי תוך התאמתו לפרופיל הפיננסי האישי שלכם.

השלב הבא הוא הוצאת אישור עקרוני, לאחר מיכן בחירת תמהיל מיטבי, עריכת מכרז מול הבנקים וניהול משא ומתן מקצועי. עם קביעת הבנק הזוכה נתחיל בתהליך פתיחת תיק משכנתא הכולל סיוע באיסוף מסמכים. התהליך מבוצע בתיאום אתכם תוך זירוז תהליכים עד להגעה לבנק וחתימה על משכנתא, התהליך כולל ליווי מרגע יציאה לדרך ועד לקבלת התשלום האחרון.

למה שורשים?
כשמדובר בכסף שלכם - התייעצו עם מומחים!

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר

חברת ייעוץ משכנתאות

חברת ייעוץ משכנתאות מספקת שירות לאנשים פרטיים, בעלי עסקים ולאחרים הזקוקים לו. מדובר על עסקאות בהם הרוכשים נוטלים משכנתא להשלמת הסכום הנדרש מהם. הם לוקחים על עצמם התחייבות כספית שיש לעמוד בה, ומשום כך, חייבים לתכנן היטב את המהלך. טעויות בשיקול הדעת עלולות לגרום לנזקים כספיים מיותרים. "שורשים מרכז משכנתאות והשקעות נדל"ן" עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רלוונטי.

חברת ייעוץ משכנתאות – שירות מותאם ללקוח

חברת ייעוץ משכנתאות תתאים את השירות ספציפית לצרכי הלקוח. היועץ מכיר היטב את התחום. כך את הבנקים והחברות הפיננסיות הנותנות את ההלוואות. את סוגי המשכנתאות הקיימים ותנאיהן ועוד. משכנתאות לוקחים כאשר אין יכולת לשלם את הסכום המבוקש. צריך לציין כי קיימים תנאים בסיסיים לסכומים הניתנים בכל סיטואציה. עבור דירה ראשונה ניתן לקבל 75% מערכה. משפרי דיור יזכו ל70% ואילו בעלי דירה נוספת עד 50% מהערך. בהתאם לבסיס זה עורך כל מוסד פיננסי את תנאי ההלוואה. ככל שהיא תהיה לטווח ארוך, כן הריבית עליה תהיה גבוהה. מצד שני החזרי הכספים החודשיים בגינה יהיו נמוכים יותר מאשר קצרת טווח. כל לקוח חייב למצוא את המסלול המתאים לו בעיקר על פי רמת השתכרותו החודשית. הוא חייב להשאיר די כסף למחייה וגם לקחת טווח ביטחון למקרה של פיטורין ואובדן מקורות הכנסה.

תהליך קבלת המשכנתא

יועץ המשכנתא לומד כל תיק וממליץ על הגוף הפיננסי המספק את התנאים הטובים ביותר מכל הבחינות כולל הכספיות. כל בנק ירצה לבדוק את מצבו הכלכלי של הלווה על ידי עיון בדפי עו"ש, תלושי שכר המעידים על כושר השתכרותו, בנוסף, יבקש הערכת שמאי לנכס ועוד. היועץ מסייע רבות מול הבנק: בניהול המשא ומתן, בהגשת טפסים, במעקב וכדומה.
ייעוץ וטיפול
"שורשים מרכז משכנתאות והשקעות נדל"ן" עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ לכל מתלבט, בחירת משכנתא גמישה אותה ניתן למחזר, לפרוע, לגרור וכדומה, מחירים נוחים וכדומה. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך שנים וישרת בשמחה נוספים.

חברה לייעוץ משכנתאות

חברה לייעוץ משכנתאות משרתת לקוחות אשר מבקשים לרכוש נכס ולקבל הלוואת משכנתא. היא תייעץ ייעוץ מקיף, תמליץ על הבנק והמסלולים המתאימים ותנהל מכרז מול מספר בנקים עד לקבלת ההצעה הטובה והחסכונית ביותר ולרבות תנהל את התהליך מול המוסד הפיננסי. טיפול מקיף כזה יכול לייעל את המהלך, לחסוך כסף רב, זמן ניכר ועוגמת נפש. "שורשים מרכז משכנתאות והשקעות נדל"ן" עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב ערך.

חברה לייעוץ משכנתאות – מוסיפה ערך ללקוח

חברה לייעוץ משכנתאות תורמת רבות בגלל שהיועצים בה הינם מקצועיים ומיומנים ומכירים את התחום לעומק. נטילת משכנתא מהווה התחייבות כספית לטווח ארוך. תכנון שאינו שקול וזהיר יכול לגרום לפיגור בתשלומים העלול להביא עימו הסתבכות מורכבת. בחירת המסלול הנכון והמותאם יביא לחיסכון כספי ניכר ועוד. משכנתא גמישה ניתן לחסל, למחזר לגרור וכדומה, ואף מאפשרת דחיית תשלומים לתקופה מוסכמת. ככל שהיא ניתנת לזמן ארוך יותר, כן הריבית עליה גבוהה. מאידך התשלומים החודשיים נמוכים יותר. משום כך, כל אחד חייב להתאים את הסכום המבוקש ותקופת ההחזר למצבו הפיננסי. לכל המשוואה הזאת יש להכניס את העובדה שהממשלה מגבילה קבלת משכנתאות וקובעת את הסכומים בהתאם לכל סיטואציה. גם הבנקים. מצידם, מוודאים את מצבו הפיננסי של הלקוח לפני אישור ההלוואה. כך שמדובר בתהליך מורכב מאוד שבו מומחים יכולים אך לסייע.
ייעוץ ויישום
לאחר שהיועץ לומד להכיר את התיק, את הלקוח וצרכיו הוא יבדוק מול המוסדות עימם הוא עובד וימצא עבורו את המסלול המתאים. כן, הוא יתפנה לניהול הבקשה. היא כרוכה בהגשת טפסים לבנק. בין היתר, דפי עו"ש מהתקופה האחרונה ומסמכים המעידים על רמת ההשתכרות. בנוסף, הערכת שמאות לנכס ועוד. היועץ ינהל את המו"מ מול הבנק, ימלא ויגיש טפסים ויבצע מעקב עד לקבלת הכסף.
שירות מקיף
"שורשים מרכז משכנתאות והשקעות נדל"ן" עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, ליווי, מחירים נוחים וכדומה. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, מהתמחויות והשתלמויות, ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הוא ישרת בשמחה נוספים.
הקודם
הבא